Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.
Ekibimiz Ofisimiz takım oluşturma Müşteri Ziyaret Müşteri Ziyaret vaka: COG-PSA-H2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
No. Çalışanları : >100
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 80% - 90%

7X24

TCWY teknik ekibi, haftada 7 gün 24 saat beklemede ve tüm hava koşullarında endişesiz hizmet veriyor.

dizayn

TCWY, müşteri ihtiyaçlarına ilişkin ayrıntılı ve profesyonel bir çözüm tanıtımı ve demosu sağlar ve müşterinin tercihine tamamen saygı duyulur. TCW'nin bilgisi ve deneyimi, çözümlerimizin ekonomik getiri, çalıştırılabilirlik ve gelecekteki değişikliklerle başa çıkabilme esnekliği de dahil olmak üzere her önemli açıdan optimize edilmesini garanti eder. Tesisiniz. Tasarımdan inşaat ve sahaya kadar her aşamada güvenlik her şeyden önemlidir.

Görevlendirmek

TCWY, ünitenizi sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan desteği sağlamak için eksiksiz bir saha içi saha hizmetleri paketi sunar.

Check-out ve Devreye Alma, birim inşaatının tasarım şartnamelerini zamanında, bütçe ve spesifik üretim ile karşılamasını sağlamak için yerinde başlatma, işletmeye alma ve test çalıştırma desteğini içerir.

Teknik destek ekibimiz ayrıca, proaktif olarak sorunları teşhis etmek için önleyici eylem ve sorun giderme hizmetlerini kolaylaştırmak için performans değerlendirmeleri sağlayabilir.

Güvenli ve ekonomik işlemler için sahada veya uzaktan izleme için sorun giderme.

Devam eden operasyon

TCWY Plant Operations Support, proses birimlerinizin karlı, güvenilir ve emniyetli bir şekilde çalışmasını sağlar. Uzmanlarımız, TCWY teknolojisinin transferini tamamlar, başlangıç ​​faaliyetlerinizi destekler ve sorun giderme ve teknik yedekleme sağlar. TC ekibi, kazalar veya çevresel olaylar gibi riskleri en aza indirir.

TCWY bir one-stop servis sağlayıcısı, Mühendislik hizmetleri, Uzaktan destek hizmetleri, Yerinde servisler, Yedek parça hizmetleri servis sepetimizde bulunmaktadır.

Optimizasyon

TCWY ekibi, tesislerinizin verimliliğini ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur

TCWY ekibi, minimum gereksinimleri belirlemek ve iyileştirme alanlarını belirlemek için tesisinizin kapsamlı bir analiziyle başlayacaktır. Analizi izleyerek, gizli kar potansiyelini belirlemek için birimlerinizi inceleyeceğiz. Yararsız veya az ön yatırımla faydaları, verimi ve karlılığı artırmanıza yardımcı oluruz.

Eğitim

Gaz ayırma endüstrisindeki zengin deneyime sahip olan TCWY, karlılığınızı artırmak, güvenli operasyonlar sağlamak, ünite operasyonlarını optimize etmek, sorun giderme ve sorun oluştuğunda acil durumlara müdahale etmek için yüksek kaliteli eğitim kursları sunar.

İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)