Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY, Rus turunu başarıyla tamamladı

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY, Rus turunu başarıyla tamamladı
TCWY, Rus turunu başarıyla tamamladı
TCWY ekibi, 17-19 Eylül tarihleri ​​arasında Moskova'da yapılan Cryogen Expo'da birebir toplantılara katılan, müşterilerle çeşitli bilgilendirici ve yaratıcı oturumlar düzenledi.

TCWY, Rusya'da SMR teknolojisi ile bir Hidrojen üretim tesisi ve bir orta ölçekli Vakum Basınç Salınımlı Adsorpsiyon Oksijen tesisi de dahil olmak üzere orta ve büyük ölçekli proses tesisleri için devam eden birkaç proje görüşmesine sahiptir.

Hızla büyüyen Uluslararası Ticaret Departmanı, Rus müşterilerine ve ortaklarına tam destek ve hizmet yelpazesi vermeye devam etti.

“Tur, TCWY’yi Rusya pazarına ve çevresindeki CIS bölgelerine yönlendirdi. En iyi ürün ve hizmetlerimizi Rus müşterilerimize Win Win iş koşullarında getirmeyi dört gözle bekliyoruz ”dedi.

Pub Zaman : 2019-09-29 16:42:04 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)