Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY, Endonezya’da büyük proje sözleşmeleri aldı

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY, Endonezya’da büyük proje sözleşmeleri aldı
TCWY, Endonezya’da büyük proje sözleşmeleri aldı

TCWY'yi temsil eden bir uzmanlar ekibi, Endonezya'nın Jakarta kentinde gerçekleşen bir dizi Doğal Gaz, LNG ve Enerji etkinliği olan GAS INDONESIA SUMMIT 2019’a katıldı;

TCWY, Endonezya'da, birkaç Doğal Gaz sıvılaştırma tesisinden, LNG yenileme terminalinden, Steam Reforming teknolojisiyle orta ölçekli bir PSA Hidrojen üretim tesisine kadar bir dizi proje aldı.

“Gaz Endonezya Zirvesi, TCWY'nin Endonezya'daki ve hatta çevresindeki pazarlardaki işleri için bilgilendirici ve yaratıcı bir etkinliktir, TCWY, daha fazla sözleşmeyi sonuçlandırmak için yerel ortaklarla yatırım yapmaya ve yakın çalışmaya devam edecektir”.

Pub Zaman : 2019-08-07 17:03:58 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)