Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY Japon Ortağı aldı

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY Japon Ortağı aldı
TCWY Japon Ortağı aldı
Çin Dragon Boast Festivalini kutluyorken, TCWY ekibi Japonya'dan aldı.

İki taraf, Japonya'da Orta ila Büyük ebatlı çeşitli yüksek potansiyel PSA O2, PSA N2 ve PSA CO fabrikaları ile ilgili işbirliğini tartıştılar.

Ayrıca, TCWY ayrıca yeni ve yüksek entegrasyon mühendisliği yeteneklerine girme yollarını ele aldı. PSA H2 (Hidrojen) tesisinin daha küçük bir alana (kabın boyuna) sığacak şekilde yoğunlaştırılmasında başarılı bir tasarım.

TCWY, bu tür Endüstriyel Gaz Tesislerinin (Hidrojen) dünyanın belirli bölgelerinde ve belirli Sektörlerde yaygın olarak kullanılacağını belirtir.

“Bu küçük birimler için (hem boyutta hem de kapasite olarak) havaya fırlatma talebi ile, daha geniş bir müşteri yelpazesine ulaşacak ve tedarik edebilecek, TCWY'nin önde gelen bir Endüstriyel Gaz / Kimya tesisi tedarikçisi olarak pozisyonumuzu koruyacağız Satış ve Pazarlama direktörü yorumladı.

Pub Zaman : 2019-06-11 15:03:26 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)