Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY Kore Yenilenebilir Enerji Co. ile görüşüyor

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY Kore Yenilenebilir Enerji Co. ile görüşüyor
TCWY Kore Yenilenebilir Enerji Co. ile görüşüyor
Güzel Spring hava durumu Chengdu’da gelirken, TCWY CEO’ya Bay Park ve karısını Güney Kore’deki katı atık arıtma ve çevre koruma alanında uzmanlaşmış olan Korea Renewable Energy Co.
İki taraf, katı atık arıtma teknolojisi ve PSA H2 tesisi ile Kore ve Çin pazarında ticari işbirliği ve genişlemeyle ilgili fikir alışverişinde bulundu. 2 günlük toplantı çok bilgilendirici ve yaratıcı. “TCWY, sanayi gazı arıtma alanında gaz uzmanı olmakla birlikte, aynı zamanda katı atık arıtma, yeni enerji kullanımı ve çevre koruma alanlarına yatırım yapma konusunda da ısrar ediyor. PSA tesisi ve yakında katı atık arıtma işinde onlarla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyorum ”dedi. Kore Yenilenebilir Enerji Ltd. Şti.
Pub Zaman : 2019-04-16 15:19:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)