Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY, SDP ekibiyle İngiltere'den buluştu

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY, SDP ekibiyle İngiltere'den buluştu
TCWY, SDP ekibiyle İngiltere'den buluştu
TCWY, iş kolunu gaz, enerji, mühendis, inşaat, altyapı yapımı, lojistik ve depolamayı kapsayan SDP grubunun İngiltere başkan yardımcısı Sayın Sandeep'i almaktan mutluluk duyuyor.
İki taraf, endüstriyel gaz işleme tesisleri, İngiliz ve Hindistan pazarlarında yeni enerji kullanımı alanlarında işbirliği yapma olasılığını tartışmak için bilgilendirici bir toplantı yaptı. Temadan sonra kasıtlı bir anlaşmaya varıldı. “TCWY'nin gelişmiş teknolojisi, profesyonel ekibi, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında zengin proje deneyimi bize derin bir etki bırakıyor, yakında İngiltere ve Hindistan'da onlarla işbirliği yapmayı bekliyoruz” dedi. Bay Sandeep dedi.
Pub Zaman : 2019-03-21 16:41:38 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)