Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY, Airfirst Güney Kore ile buluşuyor

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY, Airfirst Güney Kore ile buluşuyor
TCWY, Airfirst Güney Kore ile buluşuyor
TCWY, bölgedeki devam eden projelerle ilgili birkaç tekno ticari toplantıda Güney Kore (eski adı Linde-Güney Kore) Airfirst ile bir araya geldi.

Daha önce bölgede köklü bir varlığı olan Linde Güney Kore olarak bilinen Airfirst, TCWY'yi orta ölçekli birçok PSA Azot tesisi ile birlikte büyük ölçekli VPSA-Oksijen tesisinin mühendisliği ve tedariki için stratejik bir ortak olarak seçmişti.

Airfirst, TCWY'lerin önceki projeleri sırasında bir yardımı destekle övgüde bulundular ve Samsung SDI ve Hyundai Steel de dahil olmak üzere Güney Koreli'nin tanınmış Sanayi Devleri'nin operasyonlarında olan güvenilir teknolojilerinden etkilendiler.

“TCWY, gaz sektöründe profesyonel, tanınmış, agresif bir şirket olan Airfirst ile el sıkışmaktan mutluluk duyuyor, Güney Kore pazarında daha fazla işbirliğine girmeyi bekliyoruz. “Pazarlama Direktörü Bay Leon yorumladı.

Pub Zaman : 2019-11-19 10:57:05 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)