Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa Haberler

TCWY, çevre koruma alanına yatırım yapacak

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
TCWY, çevre koruma alanına yatırım yapacak
TCWY, çevre koruma alanına yatırım yapacak

Günümüzde çevre sorunu gittikçe daha ciddi hale geldiğinden, talepleri doğrultusunda dünyanın daha temiz ve yenilenebilir enerjiye ihtiyacı artmaktadır,

TCWY, atık kullanımı konusunda ileri teknoloji çözümlerini görüşmek ve tartışmak üzere Avrupa'dan Bay Tapai'yi aldı (Belediye Katı Atık MSW, Tıbbi, tehlikeli kimyasallar, metal ve diğer çeşitli atık türleri dahil).

Plazma Gazlaştırma Teknolojisi, geleneksel atık yönetimi yöntem ve teknolojilerine kıyasla, operasyonel etkinlikleri ve emisyon içerikleri bakımından çok ileridedir.

Bilgilendirici toplantıdan sonra, iki taraf hem iç hem de uluslararası pazarda yatırım yapmak ve işbirliği yapmak için bir anlaşma tasarlayacak.

“Teknoloji, uygulama yelpazesi, verimliliği ve çevresel etkisi nedeniyle artan talep ve popülerlik getirecek, TCWY gaz çözümü sağlama konusunda uzmanlaşmamış, aynı zamanda gelecek vaat eden teknolojiye ve küresel olarak projeye çok yatırım yapıyor.” pazarlama direktörü yorumladı.

Pub Zaman : 2019-06-04 14:00:38 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)