Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    Vana, adsorban, katalizör yapmak için kooperatif hatları yanı sıra yüksek hassasiyetli ekipmanları, kaplama, montaj, üretim için farklı gelişmiş üretim hatları ..

  • OEM / ODM
    Önde gelen bir endüstriyel gaz çözüm tedarikçisi olarak OEM ve ODM, tüm ortaklarımız için mevcuttur. Müşterilerimizden gelen basınç, akış oranı, saflık, kapasite gibi proje detaylarını aldıktan sonra yüksek uyumlu bir plan hazırlanacaktır.

  • Ar-Ge
    TCWY'nin Ar-Ge Merkezi, 2013 yılında satış ekibiyle çok yakın bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri geri bildirimleri, pazar ihtiyaçları ve diğer bilgiler her hafta satış ekibinden teslim edilmektedir. Bu bilgiler, Ar-Ge'mizi kalitemizi geliştirmeye, yeni ürünleri buna göre geliştirmeye büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Ve TCWY'nin Ar-Ge'si aynı zamanda bize güçlü destek ve talimatlar veren ünlü üniversite laboratuvarıyla da işbirliği yapmaktadır.

İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)