Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
haber
Ana sayfa

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
iyi kalite Oksijen Gaz Santralı satış için
TCWY'nin 12000Nm3 / saat COG-PSA-H2, 2015 yılında Güney Kore'de başarıyla piyasaya sürüldü, üç yıldan beri sorunsuz bir şekilde çalışıyor, performansı istikrarlı ve güvenilir, son kullanıcının memnuniyeti yeni yüksek seviyeye ulaştı! ---- Mr Lee, DAESUNG Endüstriyel Gaz Co, Ltd Güney Kore müdür yardımcısı.

—— LEE

Geçen ay, TCWY'den çok iyi kalitede bir Hava kompresörü aldık, söz verdikleri gibi, her şey mükemmel! Makine iyi çalışıyor, TCWY satış sonrası servis, profesyonel teknik destek ve eğitim sağladı. TCWY güvenilir bir ortaktır, bir sonraki PSA projesi için onlarla birlikte çalışmayı bekliyoruz.

—— Somchai

Ben sohbet şimdi

Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd. Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.
Ekibimiz Ofisimiz takım oluşturma Müşteri Ziyaret Müşteri Ziyaret vaka: COG-PSA-H2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
No. Çalışanları : >100
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 80% - 90%
Chengdu TCWY Yeni Enerji Teknolojisi co., Ltd 2013 yılında kurulmuştur. TCWY endüstriyel gaz işleme, tasarım ve araştırma, yeni enerji kullanımı ve Ar-Ge, yanı sıra endüstriyel enerji tasarrufu teknolojisi geliştirme, proje sözleşmesi, sözleşme enerji yönetimi konusunda uzmanlaşmış. 6 yıldan bu yana, TCWY'S Business, doğal gaz işleme, petrokimya, kömür kimyası, gübre, metalurji, enerji, çimento endüstrisi alanında geniş çapta yer aldı ve dünyaya maliyet etkin, sıfır deşarj, çevre dostu bir enerji sağlamayı taahhüt etti.
TCWY ekibi, sektörde iyi bilinen bir dizi gaz ayırma ve enerji tasarrufu teknik uzmanının yanı sıra, hem tasarım hem de proje yönetimi konusunda derin ve derin bilgiye ve zengin deneyime sahip çok yetenekli mühendis ve bilim insanlarını bir araya getirdi.
Ar-Ge'ye yapılan sürekli yoğun yatırım ile TCWY, metanol kırma hidrojen üretimi, doğal gaz hidrojen üretimi, kömür hidrojeni üretimi, kok fırını gazı arıtma, kok fırını kapsamlı kullanımı, basınç salınımı adsorpsiyon hidrojen üretimi, oksijenle zenginleştirilmiş yanma, karbon gibi çok sayıda yüksek teknolojiye sahiptir. monoksit, azot üretimi, yüksek saflıkta karbondioksit teknolojisi, eritme teknolojisi, biyolojik kükürt giderme teknolojisi, CNG üretimi için yüksek konsantrasyonlu organik atıksu fermantasyon teknolojisinin çıkarılması ve özütlenmesi.
Önce kalite, önce müşteri, önce itibar ve önce hizmet TCWY'nin iş felsefesidir. Teknolojinin ve yönetimin sürekli iyileştirilmesi ile TCWY, müşterilerimizin işlerini güvenilir, uygun maliyetli çözümler ile daha rekabetçi hale getirmek ve kazan-kazan durumu elde etmek için standartlaştırılmış tüm süreç çözümleri sağlamayı taahhüt eder.

İletişim bilgileri
Chengdu TCWY New Energy Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leon

Tel: 86-28-68731616

Faks: 86-28-68731617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)